PR, copywriting a tvorivá činnosť

V dnešnej dobe je základom úspešného biznisu dobre nastavený marketing. Jeho neoddeliteľnou súčasťou sú kvalitné PR články, pravidelné tlačové správy, dobrý web, platená inzercia a aktivita na sociálnych sieťach. Áno, ste na správnom mieste, pretože s tým všetkým vám vieme pomôcť. Pomôžeme vám spropagovať váš biznis, firmu, aktivity, event, novinky... Všetko, čo si len budete priať. Pripravíme vám PR článok na mieru, tlačovú správu, pomôžeme s textovým obsahom vašej webovej stránky, nadviažeme spoluprácu s médiami a budeme vám spravovať váš profil na sociálnych sieťach. Naša spolupráca môže byť jednorazová alebo dlhodobá. Môžeme vám pomôcť s konkrétnym zadaním, ale vieme vám aj postupne po krokoch pomôcť s budovaním vašej značky.


PR ČLÁNKY

Dobrý PR článok nie je nikdy na škodu. Pomôžeme vám s jeho originálnym obsahom a ušijeme vám PR článok presne na mieru. PR článkom môžete propagovať čokoľvek – službu, tovar, osobnosť, firmu či event. Je to len na vás. Stačí, ak nám poviete svoju predstavu a spoločné pripravíme text, ktorý vám bude maximálne vyhovovať.


TLAČOVÉ SPRÁVY

Jednoduchý a efektívny spôsob, ako mediálny svet informovať o dôležitej udalosti, informácii či novinkách. Podobne ako PR článok, tak aj tlačové správy vám dokážeme pripraviť na mieru. Vaše zadanie a kľúčové slová spracujeme tak, aby sme vytvorili skvelú profesionálnu tlačovú správu.


TVORBA TEXTOVÉHO OBSAHU WEBOVEJ STRÁNKY

Chystáte nový web alebo potrebujete pomôcť už s existujúcou webovou stránkou? Pre nás žiadny problém! Pomôžeme vám pripraviť a napísať texty na váš web tak, aby ste sa okamžite ocitli v hľadáčiku potenciálnych klientov. V druhom prípade vám prerobíme či opravíme texty už existujúceho webu. Vaša webová stránka je často prvým kontaktom medzi vami a zákazníkom. Dajte si na nej záležať. Dôležitý je nie len dizajn, ale aj obsah vášho webu.


INZERCIA V MÉDIÁCH

Chcete sa vidieť v médiách a neviete ako na to? My to zariadime. Pomôžeme vám s inzerciou na webe, v printe, rozhlase či v televízii. Nejde iba o sprostredkovanie inzercie, ale aj o samotnú tvorbu. Na základe vašich predstáv zacielime inzerciu tak, aby vám priniesla čo najviac zákazníkov a spropagovala vašu firmu, event či produkt.


SPRAVOVANIE SOCIÁLNYCH SIETÍ

Kto nie je na Facebooku, akoby ani nežil? Niečo na tom bude. Sociálne siete sú veľkým trendom a sú súčasťou dobrého marketingu každej firmy. Ani vy, váš produkt alebo event by nemal chýbať na sociálnych sieťach. Často je to forma reklamy a prezentácie, ktorá nič nestojí, resp. náklady na propagáciu sú nízke, a pritom výsledok prinesie obrovský zisk. Sociálne siete majú potenciál, ktorý treba využiť. Pokiaľ sa vám nechce sledovať každý jeden „like“, pravidelne prispievať, riešiť platenú reklamu či pripravovať súťaže, my to s radosťou urobíme za vás. Vytvoríme vám nový profil, resp. začneme spravovať už ten existujúci. Budeme váš správca sociálnych sietí a budeme za vás v kontakte so širokou verejnosťou. Spravovanie sociálnych sietí je služba, ktorá vám zarobí omnoho viac, ako do nej investujete.